Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

NASZA SZKOŁA

Absolwenci "Ekonomika"

 

Nasza szkoła istnieje od ponad pięćdziesięciu lat. Od tego czasu jej mury opuściło kilkanaście tysięcy osób. Chcąc być na bieżąco z tymi osobami, pragniemy poznać ich losy. 

Zgromadzone informacje dadzą nam obraz, kim dzisiaj są absolwenci   „ Ekonomika ”, gdzie studiują, pracują i jak żyją,  czy są zadowoleni ze swojej drogi i jaki wpływ miał na nią wybór naszej placówki.

Pragniemy, aby każdy absolwent mógł znaleźć podstawowe informacje o klasie, w której uczył się przed laty.

Zdobyte od absolwentów i ich rodziców informacje dają możliwość:

  • opracowania zestawień statystycznych,
  • stwierdzenia, czy wiedza i umiejętności zdobyte w naszej placówce wpływ maja na dalszą edukację i ścieżki kariery absolwentów,
  • określenia, czy aktualna oferta edukacyjna szkoły spełnia oczekiwania uczniów, czy tez wymaga modyfikacji,
  • doskonalenia efektów nauczania i wychowania.

Osiągnięte sukcesy absolwentów mogą stanowić wzór do naśladowania. Motywują uczniów do doskonalenia własnych umiejętności i nabywania potrzebnych wiadomości.

Aby osiągnąć kompletność danych, liczymy na Państwa współpracę. Dlatego tez zwracamy się z prośba do wszystkich zainteresowanych o kontakt oraz wypełnienie ankiety i przesłanie jej na – adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Będziemy wdzięczni za wszystkie otrzymane dane.

Jeśli jesteś absolwentem „Ekonomika” i chciałbyś podzielić się wspomnieniami ze szkolnych lat oraz tym, w jaki sposób szkoła umożliwiła Ci rozwój kariery zawodowej, to prosimy Cię o kontakt mailowy na adres szkoły.

Dla usprawnienia naszego kontaktu założyliśmy na FB fanpage o nazwie ABSOLWENCI EKONOMIKA